DSC_5258.jpg

          Stodola Hruška      

Stodola Hruška je dokonalé místo pro oslavu výjimečných životních událostí, jako je svatba, výročí nebo narozeniny. Stodola se nachází v původním stavu a je vybavena vším potřebným pro realizaci Vašeho velkého dne. Zakládáme si na tradici a poctivé práci a proto je vybavení ve stodole buď starožitné nebo ručně vyrobené z masivního dřeva. O Vaše pohodlí se postarají masivní farmářské stoly, posezení se starožitným sofa pro nevěstu a ženicha, výčep pro tři druhy piva/limonády, sladký bar, velký taneční parket, stylový bar, posezení z voňavého sena a mnoho dalšího. 

          O naší stodole       

Projeli jsme desítky míst, vinice, louky, lesy a vesnice, až jsme našli malebnou vesničku Hrušky. Když jsme poprvé vstoupili do naší stodoly, věděli jsme, že jsme našli dokonalé místo. Už stačilo ,,jen” uvést dlouho nevyužívanou zchátralou stodolu do perfektního stavu, tedy vykonat a mnohdy se i naučit úplně nové úkony, které nás stály všechny víkendy a volné chvíle. Ale výsledek stojí za to! Co myslíte?  

     Zabavte se s námi      

LADDER GOLF - podaří se vám hodit 2 golfové míčky spojené k sobě na provázku na protější žebřík a porazit soupeře?

GIANT JENGA - velké provedení populární hry jenga

stodola hruška pohola

               Lokalita              

Stodola Hruška se nachází v malebné obci Hrušky.

Obec Hrušky se nachází 8 km severovýchodně od Břeclavi v rovinaté, jen místy zvlněné krajině v nadmořské výšce 175 m. Jedna z výhod obce spočívá v její výjimečné dopravní obslužnosti, leží 4 km od dálniční komunikace Brno – Bratislava.

  • Stodola Hruška Facebook
  • ig-logo-email

© 2019  Stodola Hruška